Erol, Hatayspor - Adana Demirspor maçının ardından hakem yönetimini sert dilde değerlendirdi.

Burak Şeker ve Var odası resmen geceye dair Adana Demirspor'u doğradı...Bir net penaltısını vermedi, yedigi gol tartışılır, gerçekten sıkıntı var ,geçen sezon son periyotta başlayan hakem hataları Adana Demirspor adına yeni sezonda da devam ediyor maalesef ...

Bunlara ses etmeyin diyen bir TFF Başkanı var saygı duyarım bu temennisine lakin  VAR odası secimlerinizle ,orta hakem secimlerimizle ,bir çok takımın kaderiyle oynadıkları da aşikar .. Ve kasıtlı yaptıklarına inanıyorum...

Tayyip Talha ; golünü attı, VAR VE Burak Şeker iptal ettirdi ...90 + 9 'da bir daha attı bu sefer... Yazık bu takımların, çocukların emeklerine gerçekten...Bu MHK ; başta başkanları Sabri Çelik ve hakemleri gerçekten bu emeklere karşı rezalet yönetimlerine devam ediyor, yazık..

VAR odası ; Riva'dan kafasına göre çizgi çiziyor net ..İşlerine geldiği gibi ... Ve hiç bir sporsever bunların çizgisine inanmıyor... Bu ligde her hafta maçlar adaletli yönetilmiyor, Hakemleri hem yeteneksiz, hem kafada 1001 tilkili ..

İddia ediyorum, dakika 90 olsa maç 1-1 olsa Adana Demirspor'a verilmeyen ,VAR 'a dahi cagirlmadigi penaltı pozisyonu Adana Demirspor aleyhine olsa idi ,Burak Şeker noktaya gider  bir de kart verirdi ... Bunu her yer statta yapıyorlar..