İspanya'nın dev kulüplerinden Atletico Madrid'deki sözleşmesi tamamlandıktan sonra ayrılan Uruguaylı yıldız Luis Suarez'in kararı merakla bekleniyor. Bir ara Fenerbahçe ve Beşiktaş için de yazılan deneyimli oyuncunun yeni adresi belli oldu. 

Sosyal medya hesabından yayınladığı video ile sevenlerine ve futbol kamuoyuna sürpriz yapan Luis Suarez, Nacional ile prensip anlaşmasına vardığını duyurdu.

Yıldız golcü paylaşımında, "Nacional'a katılmak için prensip anlaşmasına vardım. Anlaşmayı resmi olarak tamamlamak için nihai detayların yakında çözüleceğini umuyorum." sözlerini dile getirdi.


luis-suarez


İsmi Fenerbahçe ile anıldı

Ayrılığının ardından Avrupa'dan birçok takımın radarına giren Luis Suarez'in ismi ülkemizden de Fenerbahçe ile transfer iddialarında yer almıştı.


Devlerin formasını giydi

Kariyerine anlaşmaya vardığı Uruguay ekibi Nacional'de başlayan Luis Suarez, Ajax, Liverpool, Barcelona ve Atletico Madrid gibi Avrupa devlerinin formasını giymişti. Ururguay Milli Takımı'nda ise 132 maçta görev yapan 35 yaşındaki golcü futbolcu, geçtiğimiz sezon ise 45 maçta 13 gol ve 3 asist kaydetmişti.