Daha önce kadrosuna Tyrell Malacia'yı katan Manchester United'da Erik Ten Hag'ın raporu doğrultusunda çalışmalar sürüyor. Frenkie de Jong'un transferi için uğraş veren Kırmızı Şeytanlar, Hollandalı çalıştırıcının eski oyuncuları için de kolları sıvadı. Lisandro Martinez için  55 milyon euroyu gözden çıkaran İngiliz devi bu kez de Antony için mesai harcıyor.

Old Traffordlular, hayal kırıklığı yaratan bir sezonun ardından kadroyu yenilemeye çalışırken Brezilyalı futbolcuyu eski Ajax patronu ile yeniden bir araya getirmeyi umuyor.

Antony'nin temsilcilerinin görüşmeleri hızlandırmak ve muhtemelen sonuçlandırmak için Avrupa'da bulunuyor.

antony-ajax

Sambacının geleceğine önümüzdeki birkaç gün içinde karar verilecek ve Premier Lig ekibi bu yaz onu almak için yaklaşık 60 milyon € (51 milyon £ / 64 milyon $) ödeyecek.

Man Utd, Ajax ile anlaşmayı tamamlayacağından emin, çünkü Hollanda kulübüyle iyi bağlantıları var ve onlarla yakın zamanda iş yapmış durumdalar.

Ayrıca, Ten Hag'ın varlığı nedeniyle Antony'yi geçiş yapmaya ikna edeceklerinden eminler.

Sao Paulo, kendisini Ajax'a sattıklarında anlaşmanın bir parçası olan yüzde 20'lik satış maddesi ve ayrıca hak ettikleri yüzde 2,7'lik satış maddesi nedeniyle anlaşmadan yaklaşık 15 milyon Euro (13 milyon £/16 milyon $) kazanacak. gençlik akademisindeki zamanından.