Transfer döneminde pazarlıklarını sürdüren Galatasaray'a Manchester United tarafından müjde var. Manchester United, Galatasaray'a sabah saatlerinde güzel haberi verdi. Transfer için büyük umutlarla bekleyen Galatasaray kulübü bu sefer beklediğini aldı!

Fred, Galatasaray'a doğru!

Yüksek bonservisi nedeniyle Manchester United ile yapılan görüşmeler durma noktasına gelmişti. Ancak bu sefer Fred için Galatasaray'a müjde geldi. Manchester United ve Fred arasında ipler gerildi. Manchester United yetkilileri Galatasaray'a sabah saatlerinde müjdeli haberi verdi!

Fred bonservisinde indirim yapıldı!

Galatasaray'a sabah saatlerinde teklif götüren Manchester United, fred için bonservis bedelini 10 milyon euro düşürdüğünü kulübe iletti. Galatasaray, oyuncu ile anlaşmadan önce kulübünü ikna etmek istiyordu. Şimdi Manu ve Fred konusunda Galatasaray'ın yapacağı teklife sıra geldi.

Galatasaray 4 yıl 4 taksit teklif edecek!

Galatasaray, FRED için yapacağı teklif belli oldu. Galatasaray FRED için 4 yıl 4 taksit şeklinde 2.5 milyon euro ödemeli bir teklif sunacak. İcardi olduğu gibi Paris Saint Germain kulübünün yaptığı indirimi Manchester United'de yaptı ve Fred'i göndermek istedikleri için ödeme kolaylığı sağlayacağı öğrenildi.

İngiliz ekibi Fred için elinden geleni yaptığını ifade ederek topu Galatasaray'a attı. Galatasaray'ın Fred kararını verip transferi sonlandırması bekleniyor. Galatasaray FRED'i renklerine katamazsa Nbombele için Tottenham kiralık teklifi yenileyecek.