Son dakika kalıp kalmayacağı merak edilen İcardi'nin akıbeti belli oldu. Bonservisi PSG'de olan İcardi Galatasaray'a veda etti. İcardi'nin vedası sonrası Galatasaray taraftarı Fenerbahçe maçını beklemeden oldukça üzüldü.

Son dakika İcardi ayrıldı!

İcardi'nin İstanbul'da beraber geldiği ve yaşadığı sevgilisi Wanda Nara şok etti. Wanda Nara instagram adresinden Galatasaray'a veda ettiklerini duyurdu. İcardi'nin hayat arkadaşı ve çocuklarının da annesi olan Wanda, aynı zamanda İcardi'nin menajerliğini yapıyor!

Wanda Nara veda etti!

Wanda Nara instagram adresinden yaptığı açıklamalyla "Tüm Galatasaray taraftarlarını tebrik ediyorum. Kendimi bu büyük Galatasaray ailesinin bir parçası olarak hissediyorum. Çünkü Mauro'yu İstanbul'da hayal ettiğim ilk günden beri bu kupayı kaldıracağını biliyordum. İstanbul'a tek başıma geldiğim ve tek amacım Mauro'yu ikna etmek için Paris'teki evimize döndüğüm o günü çok iyi hatırlıyorum. Bugün sizinle kutluyoruz, hayalimiz gerçek oldu. Galatasaray ailemizi asla unutmayacağız, sonsuza dek kalbimizde taşıyacağız" açıklaması yaptı.

İcardi Galatasaray'a dönmeyecek!

Şampiyon olduktan sonra Fenerbahçe maçını beklemeden veda eden İcardi tarafından sonra Galatasaray'ın ne yapacağı merak ediliyor. Forvette bir çok ünlü isimle yeniden ismi çıkan Galatasaray, tüm planlarını İcardi'nin yanına yada yedeğine gelecek forvet için yapıyordu. Ancak bugün gelen bu açıklama sonrası İcardi'nin PSG'ye geri döneceği ve Messi'nin ayrılması ardından takımın yine herşeyi olacağı düşünülüyor. Yani İcardi Galatasaray'a dönmesi artık mucize olablir!

Erden Timur devrede!

Galatasaray'da İcardi'nin beklenmedik vedası sonrası gözler Erden Timur'a çevrildi. Şampiyonlar Ligi kadrosunu kurmak için Gomis'in ayrılacağı ve Muhammed'in nasıl döneceği bilinmediği için Erden Timur'un önünde 4 haftalık süreçte iyi bir forveti takıma kazandırması bekleniyor. Ancak bu hiç de kolay olmayacak. Galatasaray Play Off öncesi asıl forveti bulmaası oldukça güç gibi görünüyor.

İcardi Galatasaray'la tekrar masaya oturması için önce Paris Saint  Germain ile anlaşması gerekiyor.