Galatasaray'da Bakambu transferi açıklanır açıklanmaz yeni bir sürpriz daha geldi. Galatasaray Mauro İcardi ne zaman geleceği belli oldu. Mauro İcardi uçak gelişi ve uçakta başka bir sürpriz transferi daha olabileceği açıklandı!

Mauro İcardi son dakika!

icardi-9

Cedric Bakambu'nun gelmesine rağmen Mauro İcardi için de sürprizler var. Galatasaray'da Mauro İcardi transferi tamamlamış, ancak eşi Wanda Nara sağlık problemleri nedeniyle Galatasaray'a gelmesi ertelenmişti. Geçtiğimiz pazartesi inecek uçak 15 gün rötarlı geliyor. Galatasaray Mauro İcardi İstanbul'da olacak uçağı ayarları ve tarih verdi. Ancak uçakta sürprizlerde olacak.

Mauro İcardi geliş tarihi netleşti!

Galatasaray'da Mauro İcardi sevinci yaşanıyor. Dün belli olacak Wanda Nara sağlık durumu bugün netleşti. Wanda Nara doktorlar tarafından iyi haberi geldi. Mauro İcardi Galatasaray yönetimine gece yarısı haberi verdi.

Cuma günü İstanbul'da!

Mauro İcardi'nin 2. Galatasaray dönemi cuma günü başlıyor. Galatasaray'da Mauro İcardi cuma günü İstanbul'da olacağı ve kendisini 3 yıllığına sarı kırmızılı kulübe hizmet etmek için sözleşme imzalyacak.

Uçakta bir sürpriz transfer daha!

paredes1

Galatasaray'da Bakambu sonrası İcardi uçağında sürpriz için anlaşılmadı denilen Paredes olabileceği düşünülüyor. Galatasaray uçakta son dakika olarak yakın arkadaşı Paredes'i de getirerek sürpriz yapma istediği olduğu öğrenildi.

Son günlerde Paredes'e ısrar etmeyen Galatasaray bekleneni aldı ve Paredes'i ikna etmek için bir kez daha İcardi devreye girdi. İcardi Paredes beraber Türkiye'de olabilir.