Son dakika Mauro İcardi İstanbul paylaşımı heyacanlandırdı. Merakla beklenen Mauro İcardi ne zaman gelecek, ne zaman imza atacak sorusu yanıt buluyor. Dün zaha ile birlikte imza atan Mauro İcardi'den flaş hamle.

Uzay bir kadro kurarak yeni sezona hazırlanmak isteyen Galatasaray'da transfer bitmiyor. Galatasaray Zaha transferi sonrası aynı anda Mauro İcardi sözleşme imzalattığı dün açıklanmıştı. Arjantinli yıldız için son dakika bir İstanbul paylaşımı yapıldı. Arjantinli yıldız Mauro İcardi'nin menajeri Elio Pino sosyal medya adresinden Galatasaray paylaşımı heyacanlandırdı.

Galatasaray İcardi'ye kavuşuyor!

Wilfiried Zaha kadrosuna katarak uzay bir kadro kuran Galatasaray, Paris Saint Germain kulübüyle dün gece anlaşarak Mauro İcardi'ye sözleşme imzalatmıştı. Galatasaray'ın bu hafta içi İstanbul'a gelerek imza atacak Mauro İcardi için menajerinden flaş bir paylaşım geldi!

Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler! Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler!

İstanbul'a uçuyor

ica-2

Galatasaray taraftarını bu sefer menajeri Elip Pino heyacanlandırdı. Sosyal medya hesabından İstanbul paylaşımı yapan yıldız golcünün menajeri İstanbul'a geliyor.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğun 1 numaralı mimamrı olan Mauro İcardi her teklife rağmen kendini Sarı kırmızılı kulübe adamış ve 3 yıllık sözleşmeyi imzalamayı kabul etmişti.