Salih Uçan'dan transfer sonrası ilk sözler! Emre Belözoğlu...

Salih Uçan'dan transfer sonrası ilk sözler! Emre Belözoğlu...

Medipol Başakşehir'in Beşiktaş'tan sezon sonuna kadar transfer ettiği 28 yaşındaki milli oyuncu Salih Uçan, idman öncesinde  basın mensuplarının karşısına geçti..

 Salih Uçan, "Son şampiyon takımdan bir başka şampiyon takıma geldim. Bunun için mutluyum. 4 aylık bir süreç var, elimden geldiğince Başakşehir ailesine yardımcı olmak istiyorum" dedi.

Beşiktaş'ta çok fazla şans bulamadığını aktaran Salih, "Bunun dışında sezon başında yaşadığım sakatlık vardı. Biraz antrenman kaçırdım, sonra birkaç sakatlık daha yaşadım. Hastanede bir hafta kaldığım zamanlar oldu. Açıkçası ligin ilk dönemi Beşiktaş'taki durumum şanssız geçti diyebilirim. Hastalık yaşanmasaydı, belki antrenman kaçırmasaydım, fiziksel olarak kendimi daha yukarıya çekseydim daha fazla oynayabilirdim. Şu andan itibaren önüme bakacağım" açıklamasını yaptı.

Teknik direktör Emre Belözoğlu ile takım arkadaşlığıda  yaptığını dile getiren Salih Uçan, "Teknik direktörümüz Emre Belözoğlu ile Fenerbahçe'den takım arkadaşlığım da var. Hocamız aradı, benimle ilgili görüşlerini söyledi, benim de aklıma yattı. Diğer takımlardan hocalarımız da beni aramıştı. Onların da tekliflerine teşekkür ediyorum. İnşallah hem benim, hem Beşiktaş, hem Başakşehir için iyi olur" dedi.

Salih Uçan, "Sahada bulunduğum süre içerisinde sorunlar yaşamadım. Sahada olmayınca sorunlar yaşıyorum. Bir futbolcu her zaman oynamak ister. Ben de buraya oynamak için geldim. İnşallah oynarım da. Ben kendimce hep şunu söylüyorum. Oynayınca sorun yaşamıyorum, oynamadığım zamanlar başlıyor. Her zaman forma rekabeti olacak, sadece burada değil" şeklinde açıklamda bulundu.

KAYNAK: FOTOMAÇ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER