uzun zamandır Galatasaray'ın transfer gündeminde Memphis Depay yer alıyordu.

Galatasaray Trabzonspor maçını izle 5 Şubat 2023 TS GS selçuksports kralbozguncu trgoals canlı maç izle Galatasaray Trabzonspor maçını izle 5 Şubat 2023 TS GS selçuksports kralbozguncu trgoals canlı maç izle

Ocak ayı transferi için çalışmalarını a tam gaz devam eden Galatasaray, golcü için önemli bir yıldızı transfer etmek istiyor. Uzun zsmandır ismi Galatasaray ile geçen Memphis Depay ile ilgili yeni flaş bir gelişmenin yaşandığo kaydedildi.

Katalan devinin daha önce bedelsiz şekilde göndermeyi kabul gördüğü Hollandalı yıldızı, ekonomik problemlerden dolayı az da olsa bir bonservis bedeli karşılığına satma kararı verdi.

Fanati'in İspanyol, Sport'ta dayandırdığı habere göre, Galatasray, Depay için bonservis ücreti ödemeyi kabul gören tek takım konumunda.

Barça'dan bonservisini vermesini takeo eden  Hollandalı yıldız, maaşı yüksek bir sözlemek  imzalamak istiyor. 

Katalan devinin bonservis talep etmesinden sonra Cimbomun yapmış olduğu sözleşme teklifinin şimdiye dek Depay'ı etki altına almadığı öne sürüldü. edildi. Galatasray'ın  ilerleyen zamanalrda Depay ve Barcelona ile temaslarını arttırması bekleniyor.