Ayrılması gündemde olan Gustavo Henrique'nin Fenerbahçe'deki geleceği merak konusu haline geldi. Brezilyalı stoperi göndermek isteyen sarı lacivertlilere karşılık olarak Flamengo, bonservisinin alınması gerektiğini bildirmişti. 29 yaşındaki oyuncunun menajeri konu hakkında açıklama yaptı.

Bu sezon başında 1.4 milyon euro karşılığında kiralanan ve aynı ücretle satın alma maddesi bulunan Gustavo Henrique'nin beklentilerin altında kalması sonrasında yönetim harekete geçmişti. Yapılan anlaşmayı feshetmek isteyen Kanarya'ya Flamengo'dan beklenmeyen bir yanıt gelmiş ve bonservisinin alınmasını istediklerini bildirmişti. 29 yaşındaki oyuncunun menajeri konu hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe'de bir Kim Min-Jae vakası daha! Fenerbahçe'de bir Kim Min-Jae vakası daha!

Ayrılmıyor

Damga'dan Burak Zihni'ye konuşan Gustavo Henrique'nin menajeri; "Çıktığı maçların büyük çoğunluğunda takımı kazandı. Kendisi de 3 gol attı. Bunlar mükemmel rakamlar. Gustavo Fenerbahçe'nin oyuncusu. Söylentiler yalan. Böyle bir şey yok. Tüm maddelerin yer aldığı bir sözleşmemiz var. Resmi belgeden bahsediyorum." dedi.