Bu sezon şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Beşiktaş'ta Wout Weghorst transferi tamamlanma aşamasına gelirken bir santrafor hamlesi daha yapılabilir. Siyah beyazlılara Mario Balotelli'nin menajerinden flaş bir teklif geldi. Buna göre İtalyan golcünün temsilcisi, Kara Kartal'a oyuncusunu resmen önerdi.

Wout Weghorst'u hücum planının imha ismi olarak belirleyen Beşiktaş'ta sol kanat için de Jackson Muleka'nın transferi bitmek üzere. Ancak siyah beyazlılar bir taraftan ikinci golcü için çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da menajerler kapı çalmaya devam ediyor. Son olarak geçern sezon 19 gol atıp 6 da asist yapan Adana Demirspor'un İtalyan golcüsü Mario Balotelli, menajeri tarafından resmen önerildi. Bonservisi bulunan süper yıldız için nasıl bir süreç işleyeceği sabırsızlıkla bekleniyor. 


 

Beşiktaş: Başkanımız konunun takibini sağlayacaktır Beşiktaş: Başkanımız konunun takibini sağlayacaktır

İnönü'deki hareketi akıllarda

Türkiye'ye gelmeden önce Sergen Yalçın döneminde yeniden gündeme gelen Balotelli için tecrübeli teknik adamdan onay çıkmamıştı. Ardından Balotelli, Adana Demirspor formasıyla Vodafone Park'ta Beşiktaş'a gol attı ve Sergen Yalçın'a doğru el hareketi yaparak tepki gösterdi. (Sabah)