Şampiyonluk yolunda en büyük etken olan Lucas Torreira Galatasaray'dan ayrılıyor mu? Lucas Torreira Galatasaray veda mı ediyor? Lucas Torreira menajerini Galatasaraylıları çok üzecek o açıklamayı yaptı! Lucas Torreira transfer görüşmeleri için İtalyaya gidiyor.

Bu sezon şampiyonluğun en büyük etkisi olan, orta alan da Selçuk Melo ikili tandemini tek başına veren Lucas Torreira için menajerinden üzücü haber geldi. Lucas Torreira menajeri Pablo Bentancur, tüm Galatasaraylıları üzecek açıklamalarda bulundu. Peki Lucas Torreira Galatasaray'dan ayrılacak mı? Lucas Torreira Galatasaray'a veda mı ediyor.

Hem aradığı aşkı, hem özlenen futbolu Türkiye'de bulan Lucas Torreira, Galatasarayla ilgili kararı kendisinden çok menajeri Pablo Bentancur verecek gibi görünüyor. Pablo Bentancur, İtalyan basınına çok üzecek açıklamalarda bulundu.

Lucas Torreira için LAzio devrede!

torres

Sezonun bitmesi itibariyle en çok Lazio'nun renklerine bağlamaya çalıştığı bilinen Lucas Torreira menajeri Bentancur, La Lazio Siamo Noi'ye Galatasaray taraftarını üzecek açıklamalar yaptı. 

Menajer Bentancur ""Torreira kendini Sampdoria'da kanıtladı. Arsenal'daki ilk yılında en iyisi oydu. Şimdi kendisi ve futbolu olgunlaştı. Galatasaray onu satış listesine koymadı. Bu yılki performansı ile bonuları da kazandı." dedi.

Gelecek hafta Lazio ile görüşeceğiz!

servet

Galatasaray taraftarını üzen açıklama buradan geldi, Menajer ""Dürüst olmak gerekirse gelecek hafta onlarla masaya oturacağım ve resmi görüşmeleri yürüteceğim" diyen Bentancur, "Lazio gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde ve Lucas İtalya'yı her zaman sevmiştir. Lucas satılık değil ama iş iştir her zaman" ifadelerini kullandı. 

Galatasaray 17 milyon Euro kazanacak!

Hamit Altıntop yerine Mesut Özil iddiası Hamit Altıntop yerine Mesut Özil iddiası

Bentancur transfer görüşmeleri yaptığı Lazio başkanı için 17 Milyon Euro fiyatla Galatasaray'dan Torreira'yı alabiliriz, daha az bir fiyata mümkün değil açıklamasında bulunudu. Galatasaray Lucas Torreira'nın yerini kimle nasıl doldurulur bilinmez ancak gitmek isteyeni tutamazsın anlayışla bu transfere baktığı ve gelecek para tatmin edici olduğu için gitmesine izin verecek gibi duruyor.

Galatasaray bu transfer döneminde Sacha Boey, Torreira ve Nelson gibi yıldızların satılması durumunda kasasına yaklaşık 70 milyon Euro koyabilir ancak yerleri dolar mı o bilinmez.