Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Mert Hakan Yandaş, deprem bölgesi için başlatılan yardım kampanyası için ellerinden geleni yapacaklarını ve bunu hazır olduklarını söyledi.

Kahramanmaraş merkezli depremler binlerce kişinin hayatını kaybetmesine, yaralanmasına ve enkaz altında kalmasına neden oldu. 10 şehrin etkilendiği sarsıntıların ardından başlatılan birçok yardım kampanyasına Fenerbahçe de destek verdiğini açıkladı. Sarı lacivertlilerin kaptanlarından Mert Hakan Yandaş, Ülker Stadyumu'nda başlatılan destek için açıklamalar yaptı.

Arda Güler transferinde El Clasico! Arda Güler transferinde El Clasico!


Dualarının depremzedelerle olduğunu vurgulayan Mert Hakan, "Vatanımıza milletimize baş sağlığı diliyorum. Yakınlarını kaybedenlere sabır, enkaz altında olanların yakınlarına Allah yardım etsin. Elimizden hiçbir şey gelmiyor, canımız çok sıkkın. Elimizden bir şey gelmemesi daha üzücü. Ne yapabiliyorsak yapmaya çalışıyoruz. "Durum gerçekten çok vahim. Allah herkesin yardımcısı olsun, milletimizin yardımcısı olsun. Elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Keşke onlara orada sahada yardımcı olabilsek. Bu mümkün olursa gitmeyi de düşünüyorum. Konuşacak çok bir şey yok, çok üzgünüz. Allah yardımcımız olsun." ifadelerini kullandı.