Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi ve Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo'yu belki de son kez karşı karşıya getirecek dostluk maçı için 2.66 milyon dolarlık bir bilet satıldı.

Futbolun şuanki efsaneleri Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo bir kez daha karşı karşıya geliyor. 

Son Dakika Nicolo Zaniolo Galatasaray'da! Yarın özel uçakla Türkiye'de Son Dakika Nicolo Zaniolo Galatasaray'da! Yarın özel uçakla Türkiye'de

Suudi Arabistan takımları Al-Nassr ile Al-Hilal takımlarının karmarları ile Paris Saint-Germain dostluk maçında aynı sahada olacak. Merakla beklenen mücadele öncesi 'hayal gücünün ötesinde bir bilet' tanımıyla maç için büyük bir bilet satışı gerçekleştirildi.

Bir Suudi iş adamı, Riyad'da oynanacak dostluk maçı için 10 milyon riyal (2.66 milyon dolar) değerinde bir yardım müzayedesi biletini satın aldı.

Suudi Eğlence Otoritesi başkanı Turki Al-Sheikh, bir iş insanının bileti kazandığını açıkladı. Müzayedeye çıkarılan bilet, etkinliği tanıtmayı amaçlarken bilet sahibi de oyuncularla buluşma fırsatı yakaladı.

Maçın biletleri satışa çıkar çıkmaz tükendi. 70 bin koltuk kapasiteli Riyad'daki Kral Fahd Uluslararası Stadyumu, karşılaşmaya ev sahipliği yapacak.

Kaynak: Ntv Spor