Arjantin ile Fransa arasında oynanan 2022 Katar Dünya Kupası, son yılların en çekişmeli final maçına sahne olurken maçı 120 dakika sonrası penaltı atışlarıyla Arjantin kazandı. Başta Lionel Messi olmak üzere tüm Arjantin takımı sevinç göz yaşları dökerken geceye ise Nusret damga vurdu. Et tokatladığı videolarla meşhur olan ve son dönemde sosyal medyada neredeyse her ünlüyle fotoğraf paylaşan Nusret, kupa töreninin ardından Messi'yle fotoğraf çektirmek için uzun süre çaba gösterdi. Nusret'in o halleri sosyal medyanın en çok konuşulan haberi oldu!

'Adam Messi'yi de tokatladı'

Fransa ile Arjantin arasındaki Dünya Kupası finali renkli görüntülere sahne olurken maçı 3-3'lük uzatma devrelerinin ardından penaltılarla 4-2 yenen Arjantin kazandı. Tangocular, Messi önderliğinde kupayı ülkesine getirirken geceye ise Nusret Steakhouse'un sahibi Nusret Gökçe damga vurdu. Sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisi olan ve dünyanın her noktasından takipçisi bulunan Nusret'in Messi ile fotoğraf çekilebilmek için 10 numaralı yıldızın kolundan çekiştirmesi eleştirileri de beraberinde getirdi. Nusret'in bu görüntüsü Twitter ve Ekşi Sözlük üzerinde saatlerce tartışıldı. Nusret'in bu çabası ise zaferle sonuçlandı. Messi ile fotoğraf çektirip instagram hesabından paylaşan Nusret, milyonlarca beğeniyi de kaptı. 

messinusret (2)

Bir kasap reklam derdinde

Messi ile fotoğraf çektirmek için yaptığı davranışlarla sosyal medyaya damgasını vuran NNusret için Ekşi Sözlük yazarları sert çıktı. Bir Ekşi Yazarı söz konusu görüntüler ile ilgili, "düşünsene hayatının en özel anı. hep bu anın hayaliyle yaşamışsın. hedefine ulaşmışsın. emeğinin, alın terinin tam tadını çıkarman gereken o anda bir el seni dürtüyor. dönüp bakıyorsun bir kasap reklam derdinde" ifadelerini kullandı.

Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise olaylara farklı bir pencereden bakarak, "organizasyonu para için ruhunu satan adamlar düzenliyor, dünyada ilk defa para yüzünden kış sezonunda çölün ortasında dünya kupası yapılıyor ve siz bir tek buna mı şaşırdınız? sözlerini sarfetti.