The Last Dance belgeselinin 3. bölümünde NBA ekiplerinden Chicago Bulls'un o dönem ele avuca sığmayan problem oyuncusu Dennis Rodman ön planda olacak.

Rodman'ın o dönemki eşi Carmen Electra ile eski yıldız basketbolcu Michael Jordan, eski eşinin iki günlük izinden zamanında dönmeyince yaşananları anlattı.

Basketbolun efsane ismi Michael Jordan'ın kariyerini ve 6 şampiyonluk yaşadığı NBA takımında 1997-1998 sezonunu anlatan 10 bölümlük belgesel 'The Last Dance' spor gündemine damga vurmaya devam ediyor.

İlk iki bölümü ortalama 6,5 milyon izleyiciye ulaşan serinin üçüncü bölümü ile ilgili önemli ipuçları yayınlandı. Belgeselin yeni bölümünde Chicago Bulls'un olaylı karakteri Dennis Rodman başrolde olacak.

Merakla beklenen belgeselin ABD'de Pazar günü (Türkiye'de Pazartesi günü) yayınlanacak 3. bölümünde izleyeceğimiz hikayeye göre, 1998 yılında Scottie Pippen sakatlıktan dönünce Rodman koç Phil Jackson'dan Vegas'a gidip kafa dağıtmak için izin ister.

Jordan'ın 'İzin verirsen bir daha onu göremeyiz' itirazlarına rağmen Jackson 48 saatliğine Rodman'a tatil vizesi verir.

Efsane basketbolcu Michael Jordan daha sonra olayla ilgili şu ifadeleri kullanıyor;  "Tabii ki zamanında geri gelmedi. Gidip poposunu yataktan çıkarmak zorunda kaldık. Yatağının içinde ne olduğunu, onun nerede olduğunu falan söylemeyeceğim" 

Daha sonra yataktaki kişinin Rodman'ın eşi ünlü model Carmen Electra çıkıyor.

Electra ise yaşadığı olayı ise şe ifadelerle dile getiriyor; "Bir anda kapı çaldı ve gelen Michael Jordan'dı. Ben saklandım. Beni öyle görmesini istemedim. Koltuğun arkasına geçtim ve kendimi çarşaflarla örttüm."

Kaynak: Super Haber