Hamit Altınop'tan Ferdi ve Milli Takım sözleri!

TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Futbol Takımı Sorumlusu Hamit Altıntop, Letonya maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Hamit Altınop'tan Ferdi ve Milli Takım sözleri!

Milli Takım tercih süreci devam eden Ferdi Kadıoğlu hakkında da konuşan Hamit Altıntop'un ifadeleri şöyle:

"Ben Almanya'da doğmuş büyümüş olabilirim ama aynı değerlerle, kültürle büyüdüm. Hakan aynı şekilde, Berkan aynı şekilde. Ferdi de buna dahil. Belki Türkiye için oynamadı, oynamayacaktır ama o kardeşimizi her alanda destekleriz. Adı Ferdi, bir Türk kardeşimiz"

"Ne kadar sabırsız olduğumuzu biliyoruz. Herkesin söylediği, bildiği, değindiği gibi Norveç'i örnek almamız lazım. Norveç o kadar eksik olmasına rağmen takım olarak nasıl oynaması gerektiğini bilerek, eksiklerini hissettirmeden oynadı"

"Buraya bir Hamit Altıntop, yeni bir hoca geldi 'Haydi bakalım ne olacak' demeden hep beraber yapmak lazım. Bunu beraber başarabiliriz. Hiç kimse 'Ben bunu yaparım, çözerim' diye iddia etmiyor, böyle bir dünya yok."

"Bir şeyden emin olabilirsiniz. 5-6 günde konsantrasyonumuz, çalışma içeriğimiz o kadar değerli ve yoğundu ki gelecek günlerde, aylarda bunu hissedeceksiniz. Burada inanılmaz büyük bir değişiklik olacak."

KAYNAK: NTV Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER