Kazakevics, Türkiye - Letonya Maçı Hakkında Değerlendirmede Bulundu!

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu 8. maçında Türkiye, yarın Letonya deplasmanına çıkacak. Müsabaka öncesinde Letonya Teknik Direktörü Dainis Kazakevics ve futbolculardan Vladislavs Gutkovskis basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin grup içerisindeki durumunu takip etmediklerini belirten Kazakevics, "An itibariyle biz sadece kendi oyunumuza ve kendi takımımıza odaklanmış durumdayız." dedi.

Kazakevics, Türkiye - Letonya Maçı Hakkında Değerlendirmede Bulundu!

Teknik direktör değişikliğinin ardından Türkiye'nin oyununda değişiklikler olduğunu söyleyen Dainis Kazakevics, "An itibariyle biz sadece kendi oyunumuza ve kendi takımımıza odaklanmış durumdayız. Türkiye'nin grup içerisindeki durumunu takip etmiyoruz. Şu anda sadece kendi önümüze bakıyoruz. Maç 0-0 başlayacak. Daha önce oynanan maçların herhangi bir önemi olmayacak. O yüzden biz önümüze bakıyoruz. Oyuna konsantre oluyoruz. Son Türkiye - Norveç maçını izledikten sonra teknik direktör değişikliğinin oyun üzerinde birtakım farklılıklar yarattığını gördük. Biz de bu doğrultuda geliştirmeler, bu yönde farklılaştırmalar yaptık. Oynanacak maçta bunları da göreceğiz" ifadesinde bulundu.

VLADISLAVS GUTKOVSKIS: ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIM
Futbolculardan Vladislavs Gutkovskis ise açıklamasında "Eğer oynarsam benim için karşıma kimin çıkacağı önemli değil. Elimden gelenin en iyisini yapıp, takım arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışacağım" dedi.

KAYNAK: Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER