Luce : Üç Gün İçinde Farklı Bir Takım Görmek İstiyorum...

Türkiye Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Ukrayna mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Luce : Üç Gün İçinde Farklı Bir Takım Görmek İstiyorum...
2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu mücadelesinde Ukrayna’ya 2-0 mağlup olan Türkiye’de Mircea Lucescu maçın ardından açıklamalarda bulundu. Lucescu, “Oyuncularımla konuştum, gerekeni onlara söyledim. Ukrayna takımı bizden daha iyiydi, daha organizeydi, zaferi hak ettiler. Ancak hakem hatalarından da beslendiler” dedi.

Ukrayna’nın, gollerini hakem hataları sayesinde bulduğunu belirten deneyimli çalıştırıcı, takımının oyunundan memnun olmadığını ise, “Kendi oyunumuzdan memnun değilim. Fizik olarak hazır değiller. Kadromuzdaki oyuncuların bir kısmı takımlarında sürekli oynama şansı bulamıyorlar. Ukrayna ise fiziksel olarak hazırdı. Oyunu süratlendirdiler. Her hafta oynayan oyunculardan oluşan bir kadro oldukları belliydi. Bakarsanız şu an bizim grupta en iyi oynayan takım konumundalar” şeklinde ifade etti.

Son olarak şanslarının sürdüğünü belirten Mircea Lucescu,Evimizde başka bir maça çıkacağız. Hala şansımız var. Üç gün içinde farklı bir ekip görmeyi umut ediyorum. Oynayacağımız üç maç daha var. Farklı bir şekilde çıkmamız gerekiyor sahaya. Oyuncularımız gerçek seviyelerinde değillerdi” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER