Nenad Bjelica'nın isteği üzerine Trabzonspor'un uzun süredir peşinde olduğu Mislav Orsic transferi de nihayet olumlu sonuçlandı. Bordo mavililerin KAP'a bildirdiği Hırvat kanat oyuncusuyla 3+1 yıllık sözleşme imzalaması beklenirken İngiliz ekibine söz konusu transfer için 2.2 milyon euro bandında bonservis ödeyeceği ve Göztepe'ye de Taha Altıkardeş'in tapusuyla verileceği öğrenildi. Duyurunun ardından taraftarlar da yıldız ismin hayatına dair bilgileri merak ederek araştırıyor. En çok ilgi gören konu ise evliliği ve eşi. Süper Lig'in yeni yengesi ise Suzana Orsic oldu. Peki, Mislav Orsic'in eşi Suzana Orsic kimdir? İşte Süper Lig'in yeni yengesi haberimizde.

Mislav-Orsic-i-Suzana-Orsic

Suzana Orsic kimdir?

Artık gollerini Trabzonspor için atacak olan Mislav Orsic'in eşi Suzana Orsic 29 yaşında. Evliliğinden 2 çocuğu var. 2008'den bu yana eşi ile birlikte. Eşine destek vermeyi hiçbir şekilde aksatmadı. Dünya Kupası döneminde bir internet sitesine yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;  Mislav için destek son derece önemli, bu yüzden her maça gitmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Motivasyonu asla bozulmaz. O, futbol için yaşayan ve her gün futbolda sebat eden harika bir profesyonel. Çalışmalarının başarının anahtarı olduğuna inanıyorum ama aynı zamanda bunca yıldır ona verdiğim desteğin de büyük rolü oldu.

289624937_572637621155101_1512552033358762455_n

Hayatını gizlemeyi tercih ediyor

Birçok futbolcu eşinin aksine hayatını genelde gizli tutmayı tercih eden Suzana Orsic, bu tavrı ile ülkesinde takdir görüyor. Sade bir yaşamı tercih eden Suzana'nın Instagram hesabı da kendisini takip etmeyenler için gizlidir. Genelde eşi ile pozlarını paylaşıyor ve romantik sözlerle kareleri destekleyerek ona hayranlığını dile getiriyor.