Ankaragücü başkan adayı Murat Ağcabağ açıklamalarda bulundu !

Ankaragücü'nde başkan adaylığını açıklayan Murat Ağcabağ açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü başkan adayı Murat Ağcabağ açıklamalarda bulundu !

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü'nde Başkan Adayı Murat Ağcabağ, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. Mevcut yönetimden arkadaşlarıyla birlikte göreve talip olduğunu belirten Ağcabağ, "Yaklaşık 35 milyon TL ile geliyoruz" dedi. 

"35 MİLYON LİRA İLE GELİYORUZ"

Kulübe ekonomik olarak nakit girdisi sağlayacaklarını belirten Ağcabağ, "Adaylık kararını tek başıma almadım. Yönetimden birçok arkadaşım var. Yaklaşık 35 milyon lira rakamla geliyoruz. Altyapı sorunları için sponsorluklarla yatırıp yapacağız. Anlaragücü'ne sabit gelir sağlayacak birkaç proje ile geliyoruz. Stadımızı bitirmek için elimizden geleni yapacağız. Spor Bakanı ile görüştük. Allah nasip ederse Alanya maçında stadı bize teslim etmiş olacaklar." şeklinde konuştu.

"HOCAMIZ İSTERSE ANLAŞABİLİRZ"

Teknik direktör Bayram Bektaş ile yola devam edip etmeyecekleri konusunda da konuşan Murat Ağcabağ, "Kulübüzümün aldığı kararları gözden geçirmemiz lazım. Hocamız çalışmak isterse, anlaşabilirsek neden olmasın" dedi.

"5 FUTBOLCUYLA GÖRÜŞÜLDÜ"

Transfer çalışmaları hakkında da konuşan Murat Ağcabağ, "5 futbolcuyla görüşüldü. Hatrı sayılır, önemli futbolcular. Onlardan cevap bekliyoruz. Öncelikle kulübü almamız lazım ki ciddi bir şekilde masaya oturalım. Ön görüşmelerimizi yaptık." dedi.


Kaynak:FutbolArena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER