Zamalek takımından transfer edilen Mostafa Mohamed'in Nantes'a kiralandığı resmen açıklandı. Son olarak Seferovic'i kadrosuna katan Aslan, Mısırlı golcüsünü Fransız temsilcisine kiraladığıını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde gözyaşlarıyla Fransa'ya giden Mohamed, sarı yeşilli ekip tarafından da duyuruldu ve fotoğrafı paylaşıldı.


Satın alma opsiyonu var

Sarı-Kırmızılı ekipten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada Nantes'in 250 nin Euro geçici transfer bedeli ödeyeceği ve anlaşmada 5.75 milyon Euro satın alma opsiyonu bulunduğu belirtildi. Nantes de resmi internet sitesinden Mostafa Mohamed transferini resmen açıkladı


Galatasaray'dan KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Profesyonel Futbolcumuz Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla'nın geçici transferi konusunda Football Club de Nantes ile anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Football Club de Nantes Kulübü, Şirketimize net 250.000 EUR geçici transfer bedeli ödeyecektir. Football Club de Nantes 15 Haziran 2023 tarihine kadar opsiyon hakkını kullanması halinde futbolcuyu net 5.750.000 Euro transfer bedeli karşılığında kesin olarak transfer etme hakkına sahiptir."