Giresunspor'a transfer olması beklenirken Muhammed Gümüşkaya transferde ters köşe yaptığı ifade edildi.  Fenerbahçe'nin yeni sezonda takım planı içerisinde düşünmediği Muhammed Gümüşkaya'nın Giresunspor'a değil Göztepe'ye transfer olacağı belirtildi. 

KARADENİZ EKİBİ TEMAS HALİNDEYDİ

Giresunspor, Muhammed Gümüşkaya'nın kiralık olarak transfer edilmesi konusunda bir süredir Fenerbahçe ile temas halinde olduğu söz konusuydu.  Karadeniz ekibinin başkanı tarafından da doğrulanan görüşmeler doğrultusunda Muhammed Gümüşkaya'nın yeniden Giresunspor'a gelmesine kesin olarak bakılıyordu.  Fakat Muhammed Gümüşkaya'nın Giresunspor'a transferi son dakikada olmayacak gibi gözüküyor.

GÖZTEPE DEVREDE

Sabah Gazetesinin haberine göre Göztepe, Muhammed Gümüşkaya'yı kiralıkolarak transfer etmek üzere.  Rasmus Ankersen'in Göztepe'yi satın almasından sonra ciddi bir yapılanma içerisinde olan Göztep'nin transferde sona geldiği aktarıldı.

BELÇİKA'DAN TALİP VARDI

Belçika temsilcsi KVC Westerlo, Muhammed Gümüşkaya transferi için harekete geçmişti.   Westerlo, Muhammed Gümüşkaya'yı kiralık olarak transfer etmek için girişim halindeydi.