Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor başkanı Murat Sancak Radyospor'a gündeme dair açıklamalarda bulundu.

"Emre Akbaba bizi tercih etti"

Hocamız Vincenzo Montella'nın raporu doğrultusunda transferlerimizi tamamladık. Ligin ilk 6 haftalık sürecinde de iyi futbol oynadık. Allah yolumuzu açık etsin. Emre Akbaba'nın transferiyle ilgili ulusal basında abuk sabuk haberler vardı. Halbuki oyuncuya ve kulübüne bizden daha fazla ücret önerenler oldu. Galatasaray Kulübü'ne teşekkür ediyorum, bize söz verdikleri için transfer oldu. Emre Akbaba'yı Karagümrük ve Alanyaspor da istedi, kendisi bizi tercih etti.

"Şampiyonluk hedefimiz var"

Güzel bir futbol ortaya koyarsak, adil bir yönetim sergilenirse bu takım ilk 5, hatta ilk 3'e bile oynar. İlk 5 yıllık planlamımızda Süper Lig'de şampiyonluk hedefimiz var. Allah nasip ederse neden olmasın? Geldiğim günden beri şehirden kombine ve forma satışı dışında destek olmadı, inşallah bundan sonra destek olurlar.

"Balotelli ile hala görüşüyoruz"

"Balotelli'nin her şeye rağmen kalmasını isterdim, çok değerli bir oyuncu. Balotelli ile bir gün yollarımız kesişebilir. Hayat bu... Balotelli ile hala görüşüyoruz, Adana Demirspor'u takip ediyor"

"Hulk, Suarez ve Pato ile görüşmüştük"

Baloteli erken gitmiş olsaydı; Cavani, Hulk, Suarez ve Pato ile görüşmüştük. Hatta Pato ile anlaşmıştık, rakamlarda da anlaşmıştık el sıkışmıştık. Pato'yu İstanbul'a davet etmiştik.

.