Spor medya mensubundan Mustafa Çevik şahsi sosyal medyasından çarpıcı açıklamalar yaptı.

Çevik, yamış olduğu paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı<

KUL HAKKI

Oğuz Çetin Milli Takım Eğitim Departmanı başında..6 ay Londra’da özel işleri için bulunup gelmeyen, 6 ay boyunca TFF maaşını alan Rüştü Reçber’e göz yumdu.Şimdi’de açtığı Pro Lisans Kursunda kul hakkının kralını yedi,çağırdıkları çağırmadıkları ile. 

Oğuz Çetin’in kontrolünde geçtiğimiz gün Pro Lisans Kursu açtı. Bir antrenörün Pro Lisans Diplomasını hak etmesi için en az 24 ay bir takımda antrenörlük yapması gerekiyor bunu ben demiyorum Fifa ve UEFA diyor.

Uğur İnceman sadece Antalyaspor takımında 2 aylık bir alt yapı hocalığı yaptı ve Pro Kursuna Oğuz Çetin tarafından çağrıldı.Yine Altay’da alt yapı hocalığı yapan Sinan Kaloğlu’da öyle...

Cüneyt Dumlupınar 2004 yılından beri Türkiye Liglerinde alt yapı,üst yapı takım çalıştırıyor.18 senedir takım çalıştırıyor.Kayserispor,Karagümrük takımlarının başında TFF1,TFF2 de şampiyon oldu,Adana Demirspor İle final oynadı.Oğuz Çetin tarafından Pro Kursuna davet edilmedi.

2 aylık antrenörleri kursa çağırıp 18 senelik antrenörü kursa çağırmayan Oğuz Çetin bu yaptığın resmen KUL HAKKI yemektir..Cüneyt Dumlupınar fetocumu,pkk lımı,uyuşturucu satıcısımı,tacizcimi yahut bilmediğimiz bir suçmu işledi söylede bilelim Oğuz efendi niye çağırmadın??

ALLAH rızası İçin bir kere aidat aldığın antrenörünü savun diyecemde İsmail Dilber boşuna diyecem,çünkü sende Pro Lisans kursundan Derneğine tarafından yollanacak payın peşindesin.2 aylık ANTRANÖR çağrılıp 18 senelik antrenörün çağrılmaması Umrunda bile değil.

BİR COĞRAFYADA ADALET DOĞRU YERİNE GÜÇLÜDEN YANAYSA O TOPRAKLARDA GÜNEŞ KARANLIK DOĞAR!