Los Angeles Lakers'tan Gece Yarısı Transfer Şov

Serbest oyuncu pazarının ikinci gününde şov yapan takım, LeBron James, Lance Stepenson ve JaVale McGee'yi kadrosuna katarak ve Kentavious Caldwell-Pope’u takımda tutan Los Angeles Lakers oldu.

Los Angeles Lakers'tan Gece Yarısı Transfer Şov

Serbest oyuncu pazarının ikinci gününe gece yarısı yaptığı transfer şovuyla Los Angeles Lakers damgasını vurdu. Lakers'ın ilk bombası uzun süredir takıma katılması beklenen LeBron James oldu.

Son yıllarda pazarda sessiz kalan Lakers, bu yaz beklenen büyük bombasını Cleveland Cavaliers ile yollarını ayıran LeBron James’le patlattı. Ancak hamleler elbette bununla sınırlı kalmadı.

Indıana Pacers ile kontratı sona eren ve LeBron James'in baş belası olarak bilinen Lance Stepenson ve Golden State Warriors'un yıldızı JaVale McGee gibi isimlerle de anlaşan Los Angeles ekibi, iç transferde ise Kentavious Caldwell-Pope’u takımda tuttu.

Lakers’ın pazarda henüz işi bitmedi. Magic Johnson ve ekibi aktif rol oynamaya devam edecek. Chris Bosh’ın parkelere Lakers forması altında dönüşü gündemde.

Düşük ihtimal olarak gösterilse de Kawhi Leonard ya da DeMarcus Cousins’tan birinin de takıma dahil edilebileceği konuşuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER