Yıldız oyuncudan koronavirüs mesajı!

Çin'in Wuhan kentinde başlayarak tüm dünyaya hızla yayılan koronavirüs, Amerika'yı da vurmuştu. NBA'in yıldız oyuncularından Donovan Mitchell, yapılan testin ardından koronavirüse yakalanmış ve karantinaya alınmıştı. Ünlü basketbolcu, koronavirüsünün pozitif çıkmasının ardından hayranlarına mesaj gönderdi.

Yıldız oyuncudan koronavirüs mesajı!

NBA takımlarından Utah Jazz'ın yıldız basketbolcusu Donovan Mitchellkoronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından, son durumunu açıkladığı bir video paylaştı ve iyi hissettiğini dile getirdi.

Yıldız basketbolcu şu ifadelerini kullandı;

"N'abersiniz millet. Donovan Mitchell burada. Desteğiniz için çok teşekkür etmek istiyorum. Bu benim için çok şey ifade ediyor. İyi hissediyorum. Her şey yolunda gidiyor. Uygun önlemleri alıyorum. Bana sağlık otoriteleri tarafından söylendiği gibi, yalnız kalmak durumundayım, bu yüzden burada bütün gün tek başıma video oyunları oynuyorum. Sahaya dönmek ve dünyanın en iyi taraftarları önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Sizlerin önünde oynamayı gerçekten özledim ve yakında görüşürüz."

Öte yandan Utah Jazz oyuncusu Mitchell ve takım arkadaşı Rudy Gobert'in test sonuçları pozitif çıkmıştı. Mets'in oyuncu ilişkileri ve toplum sosyal yardımının direktörü olan Mitchell'in babası için yapılan virüs testi negatif sonuçlanmıştı.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER