Son dakika spor haberi: Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında Galatasaray ile Başakşehir 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından sarı-kırmızılı takımın yardımcı antrenörü Necati Ateş'ten flaş açıklamalar geldi. Hakem Zorbay Küçük'e tepki gösteren Ateş, "Hem 4. hakem, hem Zorbay! Gidin lan demiş! Kart verirsin. Sen lan diyemezsin! Galatasaray'ın oyuncusuna lan diyemezsin! Arkasında nasıl bir güç varsa bu kadar rahat konuşabiliyor." ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında Galatasaray ile Başakşehir 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından sarı-kırmızılı takımın yardımcı antrenörü Necati Ateş'ten flaş açıklamalar geldi. Hakem Zorbay Küçük'e tepki gösteren Ateş, "Hem 4. hakem, hem Zorbay! Gidin lan demiş! Kart verirsin. Sen lan diyemezsin! Galatasaray'ın oyuncusuna lan diyemezsin! Arkasında nasıl bir güç varsa bu kadar rahat konuşabiliyor." ifadelerini kullandı.

İşte o sözler...

Necati Ateş: Rakipten daha çok pozisyona girdik. Pas yaptık. Şut attık. Her maçımız hemen hemen böyle. Oyun gücümüz çok iyi. Skoru arttıramadığımız için çoğu maç beraberliğe üzülüyoruz. İkinci yarı özellikle oyunu sürklase ettik ama golü atamadık.

Hem 4. hakem, hem Zorbay! Gidin lan demiş! Kart verirsin. Sen lan diyemezsin! Galatasaray'ın oyuncusuna lan diyemezsin! Arkasında nasıl bir güç varsa bu kadar rahat konuşabiliyor.

Demek ki arkasında nasıl bir güç varsa, bu kadar rahat konuşabiliyor. Bir gün sarı kartı da gösteririz diyor. Oyuncu, bir pozisyondan çıkmıştır, nabzı 220'ye çıkmıştır, bu kelimeleri kullanabilir. Hepimiz yaptık. Oyuncuma neden böyle bir şey söyledin dediğimde… Senin oyuncun yalancı dedi. Sen, Galatasaray oyuncusuna yalancı diyemezsin.

Kaynak: Fotomaç