Dünya Kupası öncesinde Beşiktaş ve Başakşehir'i yenen Galatasaray'da flaş gelişme yaşanıyor. Cimbomun Danimarkalı defans oyuncusu Nelsson için kararını verdiği ifade ediliyor.

 Katar’da ülkesinin önde gelen tabloid gazetelerinden B.T.’ye konuşan Nelsson,“Takım değiştirmediğim için üzgün olmadığımı söylemek istemiyorum. Sadece şimdiki zamanda yaşıyorum ve gelecekte ne olacağını görmemiz gerekecek” açıklamasında bulunmuştu.

Sarı kırmızılıların Sevilla’nın tekrardan gündeminde olan Victor Nelssson’un satışına 25 milyon euroluk çıkış ücretinin kulübe yatırılması hslinfr izin vereceği belirtildi. Marcao’nun ardından yazın Nelsson için de temas halinde olan lakin en fazla 15 milyon euro teklif veren Sevilla’da Jorge Sampaoli’nin bu transfer için bir hayli ısrarcı davranması Galatasaray’ın da elini güçlendirdiği ifade ediliyor.

Arjantinli çalıştırcının istekli davranışı karşısında Sevilla’nın fiyat arttıracağı kaydedildi.

Fanatik'in Milliyet'e dayandırdığı habere göre; Bu duruma rağmen İspanyol ekibin şu an için 25 milyon milyon euro vermeye sıcak bakmadığı öne sürüldü.

Cimbomun ise 20 milyon euroya kadar çıkmayı planlayan Sevilla tarafına “Çıkış maddesi belli: 25 milyon euro. Nelsson’dan çok memnunuz. 25 milyon eurodan 1 euro aşağı inmeyiz” cevabında bulunacağı ifade edildi.

Danimarka ile Dünya Kupası’nda yer alan Nelsson konusunda taraflar arasında pazarlıkların ilerleyen günlerde başlayacağı da ifade ediliyor.