Galatasaray'da ayrılık çanları çalıyor. Galatasaray'ın yıldız isimleri Nellson ve Boey için dudak uçuklatan teklif geldi. Nellson ve Boey takımdan ayrılacak mı belli oldu.

Galatasaray'ın bu sezon gösterdikleri performansla yıldızlaşan iki ismi Victor Nelsson ve Sacha Boey yuvadan uçuyor! Cimbom, iki yıldınızı da Premier Lig'e yolcu etmek üzere. Erden Timur, iki yıldızın transfer görüşmeleri için an itibariyle İngiltere'de bulunuyor. Nelsson ve Boey için gelen teklifler ise dudak uçuklatan cinsten. Galatasaray, kasayı dolduracak. Sürpriz transfer gelişmesinin detayları haberimizde sizlerle...

Galatasaray'da Victor Nelsson ve Sacha Boey İngiltere Premier Lig'e gidiyor. Yüksek bonservisle takımdan ayrılan yıldızlar hanesine Nelsson ve Sacha Boey de ekleniyor. Sezonun şampiyonu Galatasaray'da, gelecek sezon için transfer hareketliliği sürüyor. Paredes ve Icardi için girişimler sürerken bir yandan takımdan ayrılacak yıldızlar için de çanlar çalmaya başladı. Sıcak gelişme İngiltere'de yaşandı! Galatasaray'ın futboldan sorumlu Başkan Yardımcısı ve ikon ismi Erden Timur, Victor Nelsson ile Sacha Boey'e gelen teklifler nedeniyle İngiltere'de bulunuyor.

Tottenham İkisini Birden İstiyor

Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler! Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler!

totten

Premier Lig'in köklü ekiplerinden Tottenham, Şampiyon Galatasaray'ın bu sezon performanslarıyla göz dolduran iki yıldızına kancayı takmış durumda. Tottenham ilk etapta iki yıldız için toplamda 35 milyon euro ve 2-3 oyuncu teklifiyle kapıyı çaldı. Erden Timur önderliğindeki transfer heyeti ise bu teklifi doğrudan reddederek toplamda 60 milyon euroluk taleplerini iletti. Tottenham, Sacha Boey'i ayrı tutarak Nelsson için de nabız yoklayabilir. Pazarlıklar kıran kırana sürüyor.

Sacha Boey'i Arsenal'de İstiyor

ars

Sacha Boey'in Premier Lig'deki talipleri her geçen gün artıyor. Tottenham'ın yanı sıra Arsenal da genç sağ bek için Galatasaray'ın nabzını yoklamıştı. Boey ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Galatasaray'da mutlu olsa da hayalinin Premier Lig olduğunu ifade etmişti. Sacha Boey'in 25-30 milyon euro'luk teklifle takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Galatasaray'a Servet

servet-1

Defansta "kapı" lakabıyla tanınan Danimarkalı Nelsson ve sağ bekte yıldızlaşan Sacha Boey'den en az 50 milyon euro transfer geliri elde etmeyi hedefleyen Galatasaray, Stat isim sponsorluğundan gelen 37,5 milyon euroluk gelirle birlikte adeta servete kavuşacak. Gelirini başta Icardi olmak üzere yeni transferlerle Şampiyonlar Ligi kadrosu kurmak için harcayacak olan Cimbom, kasasını doldurup sonra da yıldız transferleri peş peşe İstanbul'a getirmeyi amaçlıyor.