Galatasaray, sezon sonu takımdan ayrılması beklenen Nelsson'un alternatifini buldu.

Cimbom'da Victor Nelsson sezon sonunda kulüple vedalaşmaya hazırlanıyor. Yaz transfer döneminde Marcao ile beraber Sevilla'ya transfer olmaya hazırlanan Nelsson, Erden Timur'un özel görüşmelerinin ardından ikna edilmiş ve şampiyonluk için 1 sene daha takımda kalmayı kabul etmişti. Danimarkalı savunmacının boşluğunu şimdiden doldurmayı planlayan Galatasaray ise 4,5 milyon euroya bu işi bitirmenin planını yapıyor. Sarı kırmızılıların, Nelsson için Sevilla ile prensip olarak anlaştığı iddia ediliyor.

Fransız basını, Galatasaray'ın Reims takımında oynayan 24 yaşındaki defans oyuncusu Andreaw Gravillon için firşimde olduğunu iddia etti. L'Equipe'in iddiasına göre Cimbom, genç oyuncunun bonservisi için Reims'e 4,5 milyon euroluk bir teklifte bulundu. Taraflar arasındaki görüşmeler neticesinde önemli gelişmelerin olduğu ifade edilirken, Türkiye'den Beşiktaş'ın da bu transfer için devrede olduğu haberin ayrıntısında paylaşıldı.

Sacha Boey'in alternatifi belirlendi! Sacha Boey'in alternatifi belirlendi!

Geçen sene Rennes'ten 1 milyon euro karşılığında kadroya dahil ettiği Sacha Boey'dan fazlası ile hoşnut olan Galatasaray'ın, Gravillon için de benzer beklentiler içierinde olduğu belirtiliyor.