Şampiyonluk hedefiyle yarın sabah yeni sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirecek olan Trabzonspor'da transfer çalışmaları da devam eddiyor. Bordo mavililer kadrosuna kattığı isimlerin ardından harekatını sürdürüyor. Gözler gol sorununu çözecek isme çevrildi ve bu mevkiye getirilecek olan isim de oldukça merak konusu haline geldi. Teknik Direktör Nenad Bjelica yine eski bir öğrencisinin adını vererek yönetimden alınmasını istedi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

cc532e47b6504f98a0fc7dda6ae12e21

Operasyonun başında o var!

Trabzonspor bugüne kadar 3 isimle resmen anlaştığını duyurdu. Hırvat çalıştırıcının istediği isimler arasından Kourbelis, Joaquin Fernandez ve Mislav Orsic kendilerini resmen Karadeniz temsilcisine bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Yarın başlayacak kampta Fernandez ve Orsic yer alacak. Kourbelis ise milli takım izni bulunduğundan dolayı ekstra izinli olarak Slovenya'da takıma katılacak. Farklı isimlerin de bulunduğu listesinde çalıştığı isimlere yönelen 51 yaşındaki çalıştırıcı yine eski öğrencisini istedi.

inan8566-min-jpg-8164574536

Birini getirdi, diğerini bekliyor

Nenad Bjelica'nın Trabzonspor'a imza attıktan bu yana istediği iki isim vardı. İkisi de eski oyuncularıydı. Mislav Orsic dün akşm saatlerinde İstanbul'a geldi. Sırada ise Bruno Petkovic var. Arasında baba oğul ilişkisi bulunan futbolcusunu Trabzon'a getirmeyi planlayan deneyimli çalıştırıcı süreçte de etkin rol oynuyor. Yönetim pazarlıklarını sürdürürken kendisi de özellikle Slovenya kampında yüz yüze görüşme sağlayacak.

0000030008

Mirlind Daku bombası!

Yeni sezonda as forvetinin yanına bir de rekabet edebilecek isim eklemek isteyen Trabzonspor'da Nenad Bjelica yine eski öğrencisinin alınması konusunda rapor verdi. Fotomaç'tan Yunus Emre Sel'in haberine göre geride kalan 1.5 sezonda NS Mura forması giyen Kosovalı futbolcu, Arnavutluk Milli Takımı'ndan yana tercihini kullandı ve artık kırmızı siyah renge sahip bayrak için mücadele edecek. Sloven ekibinde 53 maça çıkıp 27 defa gol sevinci yaşadı. Arkadaşlarına ise 7 defa servis yaptı. Satın alma opsiyonu bulunan Daku için Mura'nın nasıl bir insiyatif kullanacağı da merak konusu.