Paris Saint-Germain'in Brezilyalı yıldızı Neymar, Fransa Süper Kupası'nda takımının Nantes'ı 4-0 mağlup ettiği karşılaşmadan sonra takım arkadaşı Lionel Messi'yi eleştirenlere sert çıkış gösterdi.

Messi, geçtiğimiz sezonun kupa şampiyonu Nantes'a karşı elde edilen galibiyette ilk golü kaydetti.

Messi ve Neymar, geçtiğimiz sezon PSG ile beklentilerin altında kaldıkları için çok eleştiri aldılar, fakat 2022-23 sezonuna mümkün olan en iyi başlangıçta bulundular.

Neymar, Messi'nin pazar günkü sergilediği performansının onun adına PSG'de yeni başlangıç olup olmadığına dair soru yöneldiğinde arkadaşını savunmaya geçti.

Prime Video'ya röportaj veren Brezilyalı, şunları kaydetti:

"Sanmıyorum. İnsanların çok fazla konuştuğunu düşünüyorum. Her gün neler olduğunu, içeride neler olduğunu bilmiyorlar. Leo, hâlâ aynı Leo. Değişmiyor. Hayır, fark yaratmaya devam ediyor. Uyum sağlıyor. Üçümüz için, benim için, Leo için, Kylian [Mbappe] için her şeyin yolunda gitmesini umduğumuz açık. Üçümüz de iyiysek, bunun takım için de iyi olacağına eminim." Memnun oldum, takımla çok iyi bir maç çıkardık. Kazanmaya başlamak çok önemli, kupayla biten bir maç. Ne olursa olsun, kazanmak zorundasın." (GOAL)