Ocak ayı transfer döneminde sol kanat oyuncusu takviyesi yapmak isteyen Beşiktaş'ın gündemindeki isimlerden biri de Anthony Nwakeme. Nijeryalı oyuncunun kulübünden ayrılma isteği siyah beyazlıların elini güçlendirirken imza da yakın.

Gedson'dan 'Sarı Kart' Açıklaması Gedson'dan 'Sarı Kart' Açıklaması

Trabzonspor'daki performansıyla Türkiye'de adından altın harflerle söz ettiren Anthony Nwakaeme, sezon başında Suudi Arabistan takımlarından Al-Fayha ile anlaşsa da takımın kötü gidişatından dolayı durumdan memnun değil. Çıktığı 6 karşılaşmada 3 kez rakip fileleri sarsan 'Bay Beyin' lakaplı Afirka asıllı oyuncunun yeniden Türkiye macerası başlayabilir. Söz konusu kulüp ise Beşikta. Şenol Güneş'in özellikle N'Koudou konusunda gönderilebilir raporu vermesi siyah beyazlıları harekete geçirmiş ve yıldız oyuncu da İstanbul'a gelmişti.


3'te 2 isteniyor

Beşiktaş'ın Dünya Kupası sırasında tatil olan Süper Lig'de transfer çalışmaları da hız kazandı. Kartal'ın gündeminde Japon Asasno ve Faslı Ziyech de bulunuyor. Nwakaeme ile birlikte 3 futbolcudan 2'sinin bitirilmesi için çaba harcanıyor. Özellikle Nwakaeme'nin imzaya yakın olduğu öğrenildi.