Son dakika Galatasaray'da transfer. Galatasaray son dakika transfer haberlerini Okan Buruk verdi. Sarı kırmızılı kulüpte merakla beklenen transferlere Okan Buruk açıklama yaptı. Okan Buruk, pazartesi günü Mauro İcardi'nin İstanbul'da olacağını duyururken pazartesi günü 2 KAP birden açıklanacağı aktarıldı.

Mauro İcardi pazartesi Galatasaray'da

Daha önce cuma günü resmi KAP açıklaması gelecek olan Galatasaray, Wanda Nara'nın sağlık problemleri nedeniyle yıldız golcüsü İcardi'ye pazartesi günü kavuşacağını sporundibi duyurmuştu. Bu gece Okan Buruk hem Mauro İcardi hem diğer transferlerle ilgili açıklamalar yaptı.

Mauro İcardi geliyor!

icas-2

Galatasaray'da Mauro İcardi sevinci. Mauro İcardi pazartesi günü İstanbul'da olacak. Takımın kamptan dönmesiyle İstanbul'da sözleşmeyi imzalayıp ekibe katılacak. Şampiyonlar Ligi ilk maçında da sahada olması düşünülen Mauro İcardi, maçtan 1 gün önce UEFA gereği 1 kişilik listeye eklenecek. Angelino listeye eklenmesiyle Mauro İcardi 1 kişilik kontenjantan faydalanacak. Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi maçında İcardi ikinci yarı da olsa sahada olacak. Okan Buruk ayrıca Mauro İcardi haricinde pazartesi günü ikinci bir KAP haberi daha verileceğini duyurdu.

Cedrid Bakambu pazartesi İstanbul'da

bkmb

Okan Buruk'un pazartesi Mauro İcardi ile birlikte başka bir KAP daha gelecek açıklamasında hangi oyuncu olduğu belli oldu. Galatasaray Cedric Bakambu ile her konuda anlaştı. 

Galatasaray son dakika Cedric Bakambu ile her konuda anlaştı. Şu an için Al-Nasr kulübü ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray heyeti, pazartesi günü transferin sonlandıracak ve Bakambu pazartesi İstanbul'da olacak. 

Galatasaray'da UEFA Şampiyonlar ligi elemeleri öncesi İcardi, Halil Dervişoğlu ve Bakambu transferini tamamlayarak adeta rakiplerine meydan okuyacak. Daha önceki kupa elemelerinde transfer Eylül ayına kaldığı için elenen takımlarımızdan Galatasaray'ın bu sene o problemi olmayacak.