Galatasaray'da Okan Buruk ve Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Youtube'daki Spor Gecesi programına konuk oldu ve önemli açıklamalar yaptı.,

Okan Buruk'un Açıklamaları:

Ne kadar duyarlı olduğumuzu bir kez daha gördük ama deprem bölgelerine yardımı ne kadar uzun vadeye taşıyabiliyorsak çok daha önemli olacak. Bizim bunun ucundan hiç bırakmamamız gerekiyor.

Saatte bir gözyaşlarına boğuluyoruz. Hayat şu an hepimiz için boş. Hayatın ne kadar boş olduğunu, yapılan kavgaların, sevinçlerin ne kadar önemsiz olduğunu anladık. Pazar günü maç oynadık, pazartesi çok mutsuz uyandık.

Volkan Demirel ile görüşme şansım olmadı. Ne kadar istesem de Volkan Hocanın ne kadar yorgun olduğunu gördük. Gökhan Zan ile bir görüşme şansım oldu. Çok zorlu şartlar, her şey çok zor.

Erden Timur'un Açıklamaları:

 Çok büyük bir yıkım var bölgede maalesef. Bugüne kadar afetlerle kıyaslanamayacak derecede büyük bir afet. Expo deposunu tuttuk burada. Hemen ilk gün yardım toplama merkezi oluşturduk.

Burası, deprem bölgesi tamamen bir ekip işi. İstanbul'da 76 tırın organize edilmesi, burada yapılanlar tamamen organize olduğumuz için. Başkanımız, yönetim kurulu, Metin bey, ultrAslan herkes işin içinde.

Binayı yapanlar tutuklanıyor ama imzayı atanların da tutuklanması gerekiyor.