Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, GSTV'de ikinci başkan Metin Öztürk'e Ronaldo açıklamasında bulundu. Buruk, oğlunun mutlu olmasını kendisini daha fazla motive ettiğini söyledi.

Süper Lig'e verilen Dünya Kupası arasında hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da Teknik Direktör Okan Buruk, GSTV'nin konuğuydu. Genç antrenör gündemi değerlendirirken ikinci başkan Metin Öztürk'ün de Ronaldo sorusunu yanıtladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, GS TV'de soruları yanıtladı. Sarı Kırmızılılar'da teknik direktör olmasıyla ilgili olarak ise Buruk, "Benim beklentimden çok oğlumun beklentisi vardı. Hep bekledi. Seçimlerde oy saydı. Onun için çok önemli. Onun da en büyük aşkı Galatasaray. Oğlumun mutlu olması, benim iki kat motivasyonumu arttırıyor" dedi.

CANLI İZLE | Galatasaray Ümraniyespor Bein Sports 1 izle linki CANLI İZLE | Galatasaray Ümraniyespor Bein Sports 1 izle linki

"Olmaktan gurur duyduğum bir yerdeyim" diyen Buruk, "Florya'da, burada, totalde bir aileyiz. Öyle kabul ediyoruz. Bu ailenin içinde olmaktan büyük mutluluk, gurur duyuyorum. Hep bunu hayal ettim" ifadesini kullandı. 

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk'ün ismi kulüple geçen Ronaldo ile ilgili "Ronaldo geliyor mu?" sorusuda Okan Buruk gülerek, "Maçı var, gelemiyor başkanım. Benim size sormam lazım, siz bana soruyorsunuz" yanıtını verdi.