Olimpija Ljubljan Galatasaray S Sports plus ekranlarında yayınlanıyor. Ancak Olimpija Ljubljan Galatasaray maçında ses görüntüden önce geliyor. Sosyal medyada tepkiler dinmiyor.

Olimpija Ljubljan Galatasaray Galatasaray maçında Galatasaray 1-0 öne geçti. Kerem Aktürkoğlu attığı golle 1-0 öne geçse herşey güzel olsa da S Sports Plus tepkiler dinmiyor. S Sports plus ekranlarında yayınlanan maçta ses problemi maçın önüne geçiyor.

S Sports Plus tepki yağıyor!

Haftalardır maçı bekleyen Galatasaray taraftarı adeta isyan ediyor. Ses ve görüntü arasında yaşanan fark nedeniyle izleyiciler isyan ediyor. Ancak S Sports Plus ses ayarıyla ilgili bir ipuçu geldi!

Galatasaray'da Okan Buruk gelişmesi! Galatasaray'da Okan Buruk gelişmesi!

Yayını yenileyin!

Maçın başlamasından itibaren yaratan sorun nedeniyle ses ve görüntü arasında fark giderilmesi mümkün. S Sports Plus yayını yenileyen kullanıcılar için ses ve görüntü arasında fark kalmıyor. Sizde yayını yenilerek ses ve görüntü arasında farkı giderebilirsiniz.

Galatasaray Kerem Aktürkoğlu attığı golle mücadele 1-0 öne geçti ve Galatasaray taraftarı şu an için daha bir mutlu. Galatasaray zorlu maçı geçerek Play Off geçmek istiyor.