Sezon başında forvet hattına Mauro Icardi ve Haris Seferovic takviyesi yapan Galatasaray'da ocak ayıyla birlikte yine hareketlilik yaşanacak. İsviçreli forveti ve Gomis'i göndermek isteyen Aslan, özellikle sözleşmesi sona erecek oyuncuları cüzi miktarlarla kadrosuna katmak amacında. O isimlerden biri de Olivier Giroud. Frasna Milli Takımı'ndaki performansıyla da konuşulan yıldız oyuncu için Dubois'in menajeri de büyük avantaj sağlayabilir.

Icardi'ye servet istendi

Sahip olduğu 3 forvetin de kontratının haziran ayında sona ereceği Galatasaray'da çalışmalar başladı. Mauro Icardi için PSG'nin istediği ücretin çok yüksek olması yeni bir süper yıldız arayışına başlanmasına neden oldu. Bu kapsamda Milan'da forma giyen Olivier Giroud listeye alındı. Seferovic ve Gomis'ten oluşacak boşluğa takviye yapmak isteyen Cimbom için biçilmiş kaftan olan Fransız golcü için girişimler başlayacak.


3'te 3 yaptı

Tecrübeli oyuncu, Dünya Kupası'nda son attığı gollerle birlikte Fransa Milli Takımı'nın en golcü oyuncusu oldu. Fransız golcü, 36 yaşında olmasına rağmen oynadığı üst düzey futbolla dikkatleri üzerine çekiyor. Tecrübeli forvet, Fransa Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda 3 maçta 3 gol atma başarısı gösterdi. Kariyerinde Arsenal, Chelsea, Montpellier gibi önemli takımların formasını da giydi. Güncel piyasa değeri 4 milyon Euro olarak belirtiliyor.