Ömer Erdoğan, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, kendileri için zorluğu ve önemi bir hayli yüksek bir maçtan galip geldikleri için mutlu olduklarını dile getirdi. Alsancak Mustafa Denizli Stadı'nın açılış maçı olması sebeiyle  siyah-beyazlı takımın seyircilerinin etkisiyle mücadeleye etili ve baskılı başladığını belirten Ömer Erdoğan, şöyle konuştu:

"İlk 15-20 dakika coşkulu taraftarının destekleriyle üzerimize geldiler, biz bu süreçte takım savunmasını sağlıklı yaptık. Kalemize gelen ilk şut gol oldu. Önce beraberliği sonra galibiyet golünü bulduk. Haklı bir galibiyet aldık. Yeni stadın da Altay'a hayırlı olmasını diliyorum, güzel bir stat oldu. Futbolculuğumda Alsancak Stadı'nda çok maç oynadım, bu kulübe yakışan bir stat olmuştur."

Ömer Erdoğan, iki haftadır istedikleri skorları alamadıklarını anımsatarak, "Beklentiler büyüyünce iki haftalık yenilgiden sonra oyuncularım biraz demoralize oldu. İçeride oynadığımız maçta taraftarların tepkisi bizi ve oyuncularımızı üzdü. Bugün 1-0 geriye düşmesine rağmen inançlarını kaybetmediler. Bu galibiyeti bizim iyi ve kötü günümüzde yanımızda olan taraftarlarımıza armağan etmek istiyorum." diye konuştu.

KAYNAK: TRT SPOR