Osmanlıspor Fk Yetenek Avında

Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde boy gösterecek olan Süper Lig ekibi Osmanlıspor FK, geleceğin yıldız adayları için yetenek avına çıkıyor.

Osmanlıspor Fk Yetenek Avında

Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde boy gösterecek olan Süper Lig ekibi Osmanlıspor FK, geleceğin yıldız adayları için yetenek avına çıkıyor. Başkent ekibi yapacağı seçmelerde geleceğin yıldızlarını bulmayı amaçlıyor.

Süper Lig'e çıktığı ilk yılda sezonu 5. sırada tamamlayarak futbol kamuoyunun takdirini kazanan Osmanlıspor, geleceğin yıldız adayları için yetenek avına çıkıyor. Osmanlıspor Futbol Akademisi için Mamak Türközü Stadı'nda yapılacak olan ve iki gün sürecek seçmelere 14-15-16 ve 17 yaş grupları katılabiliyor.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre yaş gruplarına göre seçme tarihleri ve katılım şatları şu şekilde: U16-U17 (2000-2001 Doğumlular) – 09 Temmuz 2016

U14-U15 (2002-2003 Doğumlular) – 10 Temmuz 2016

Açıklamada ayrıca, seçmelere katılacak futbolcu adayları yeni tarihli sağlık raporunu (Sağlık ocaklarından olabilir), nüfus cüzdanı fotokopisini ve antrenman malzemelerini yanlarında getirmeleri gerekmekte denilirken, seçmelere Ankara dışından katılacak sporcuların, anne ve babaları tarafından imzalı 'seçmelere katılmalarına izin verdiğini gösteren ve seçmeler sırasında oluşabilecek istenmeyen bir durumdan hiçbir şekilde Osmanlıspor Futbol Kulübü'nü sorumlu tutmayacaklarını belirten' veli muvafakati getirmeleri zorunluluğuna vurgu yapıldı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER