Samsunlu Genç Osmanlıspor’a Transfer Oldu!

Türkiye Futbol Şampiyonalarında aldığı başarılı sonuçlar ile en iyi amatör kulüp seçilen Samsun Kadıköyspor’un oyuncuları bir bir transfer oluyor.

Samsunlu Genç Osmanlıspor’a Transfer Oldu!

Şampiyonalarında aldığı başarılı sonuçlar ile en iyi amatör kulüp seçilen Samsun Kadıköyspor’un oyuncuları bir bir transfer oluyor.

Geçtiğimiz günlerde 4 oyuncusunu Samsunspor’a veren Samsun Kadıköyspor’dan Erenyiğit Yılmaz, Osmanlıspor’a transfer oldu.

Transfer açıklmasını kulübün sosyal medya hesabından duyuran samsun Kadıköyspor, “2001 doğumlu oyuncumuz Erenyiğit Yılmaz, Osmanlıspor’a transfer olmuştur. Oyuncumuza bu güne kadar kulübümüze verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür eder, futbol yaşantısının bundan sonraki bölümünde başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Erenyiğit Yılmaz ise transferini, “Beni Osmanlıspor’a kazandıran ve transferimde büyük rolü olan 4 yıldır beni çalıştıran üzerimde büyük emeği olan baba yerine koyduğum değerli hocam Akın Türker’e ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bugün buralardaysam öncelikle Akın Hocama sonra Kadıköyspor’a borçluyum. Samsun’u en güzel şekilde temsil edeceğim” şeklinde değerlendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER