Ali Ravcı'ya AEK Athens'ten resmi teklif

Evkur Yeni Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi'ne katılarak geçtiğimiz sezondaki başarısında büyük pay sahibi olan ve 'Gizli Kahraman' olarak bilinen sportif direktör Ali Ravcı'ya Yunanistan ekibi AEK Athens'ten resmi teklif geldi.

Ali Ravcı'ya AEK Athens'ten resmi teklif

Spor Toto Süper Lig'de oldukça başarılı bir sezon geçiren ve emeğin karşılığını ligi 5. sırada bitirerek UEFA Avrupa Ligi'ne katılarak alan Evkur Yeni Malatyaspor'da sportif direktörlük görevinde bulunan Ali Ravcı'ya yurt dışından talip var. Önce alt liglerde sonra ise Spor Toto Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi ekibinde görev bulma şansı yakalayan ve Malatyaspor'un başarısındaki 'Gizli Kahraman' olarak bilinen Ali Ravcı'ya Yunanistan'dan resmi teklif geldi.

Yunan ekibi AEK Athens, 45 yaşındaki sportif direktör Ali Ravcı'yı takımın sportif direktörü yapmak istiyor. Bu konuda girişimlerine başlayan Yunan ekibi, Yeni Malatyaspor'a da resmi teklifi gönderdi.AEK Athens ise Ali Ravcı'yı alt liglerde görev alırken takip ediyordu. Başarılı direktörün kararını önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Resmi teklif belgesini sporundibi.com özel haberiyle Levent Ümit Erol sunuyor. İşte o teklif belgesi;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER