banner197

ARDA TURAN KİRALANACAK MI?

Arda Turan'ın dünya devi Barcelona'ya transferini ilk kez açıklayan Sporun Dibi yine bir konuya daha noktayı koyuyor.

ARDA TURAN KİRALANACAK MI?

 Milli gururumuzun İspanya La Liga devi Barcelona'ya transferini dünyada en önce duyuran Sporun Dibi, Arda'nın başka bir takıma kiralanıp kiralanmayacağına açıklık getiriyor. Son günlerde çıkan Arda Turan Galatasaray, Fenerbahçe, PSG gibi takımlara kiralanacak söylentilerine noktayı koyuyoruz. 

İşte dünyada en önce duyurduğumuz özel haberimiz: www.sporundibi.com/ozel-haber/arda-turan-in-yeni-adresini-acikliyoruz-h4381.html

Ocak ayına dek Barcelona'nın transfer yasağı sebebiyle forması giyemeyecek olan Arda, (34+7) 41 milyon Avro bedelle Türk futbol tarihinin en pahalı transferi olarak tarihe geçti.

Barcelonalı yöneticilerin Arda'yı kesinlikle başka bir takıma kiralamak istemedikleri ve B takımda oynatmayı düşündükleri öğrenildi. Barcelona teknik direktörü Luis Enrique'nin Arda üzerinde çok büyük beklenti içinde olduğu ve milli oyuncumuzun üst düzey hocalar eşliğinde çalışmalara devam edeceği gelen bilgiler arasında.


Fenerbahçe Yöneticisi İlhan Ekşioğlu'nun resmi twitter hesabından yaptığı açıklama ile Arda'ya teklif yaptıklarını resmen duyurmuştu. Bu söylentilere rağmen Arda kesinlikle herhangi bir takıma kiralanmayacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

SPORUN DİBİ ÖZEL HABER / Levent Ümit Erol

***Lütfen kaynak belirtiniz

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2015, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER