Aykut Kocaman ,Konyaspor'a Dönecek Mi ?

Fenerbahçe'de seçim sonrası Aykut Kocaman ile devam edilip edilmeyeceği büyük bir merak konusu .. Sporun Dibi ve Levent Ümit Erol ,Kocaman'ın seçim öncesi istifa ettiğini açıklamıştı.

Aykut Kocaman ,Konyaspor'a Dönecek Mi ?
Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman seçim öncesi istifa edeceğinin sinyalini vermişti.

Fenerbahçe başkan seçiminden önce Aziz Yıldırım ve Ali Koç, Kocaman ile devam edilmeyeceğinin sinyalini vermişlerdi.Sarı-Lacivertli takımda Ali Koç'un başkan seçilmesi üzerine Aykut Kocaman ile devam edilip edilmeyeceği merak konusu olmuştu.

Sporun Dibi ve Levent Ümit Erol'un daha önce açıkladığı gibi Aykut Kocaman ,Sarı-Lacivertli ekipteki görevinden istifa etti.Yine açıkladığımız gibi yeni başkan Ali Koç yabancı bir hoca ile devam edecek.Yeni başkan Ali Koç'un teknik direktörlük görevine kimi getireceği merakla beklenirken,Kocaman'ın Atiker Konyaspor'a geri döneceği iddiaları ortaya atıldı.

Bu iddialara Sporun Dibi ve Levent Ümit Erol son noktayı koyuyor.

Levent Ümit Erol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ali Koç'un yabancı bir hoca ile devam edeceğini Aziz Yıldırım'ın tekrar başkan seçilmiş olsa dahi Aykut Kocaman ile devam etmeyeceğini ve Aykut Kocaman'ın Konyaspor'a dönmeyeceğini çıkan iddiaların yalan olduğunu belirtti.
Sporun Dibi Özel | Levent Ümit Erol
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER