Cumhurbaşkanımızdan Flaş Karar!

Ölümcül koronavirüs salgını spor organizasyonlarını etkisi altına almaya devam ediyor. Dünya çapında bir çok lig ve organizasyonun ertelenmesinin ardında Türkiye'deki liglerde seyircisiz oynama kararı alınmıştı.

Cumhurbaşkanımızdan Flaş Karar!

Spor organizasyonlarını da tehdit eden ölümcül koronavirüs salgını (Kovid-19) nedeniyle Dünya çapında bir çok organizasyon ertelenmiş yada askıya alınmıştı.

Türkiye'yi de vuran koronavirüs salgınıyla ilgili liglerin seyircisiz oynanma kararı alınmış ardından bir çok kulüp ve futbolcu bu karara tepki göstermişti.

Konuyla ilgili Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş bir karar geldi.

Levent Ümit Erol'un özel haberine göre; Cumhurbaşkanımız, Spor bakanı Mehmet Kasapoğlu, TFF başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Başkanı ve Göztepe başkanı Mehmet Sepil ile toplantı gerçekleştirecek.  Bazı teknik direktörler ile ise telekonferans üzerinden bir toplantı yapılacak.

Düzenlenen telekonferans toplantısında durum değerlendirmesi yapılacak. Toplantı sonrasında liglerin ertelenme kararının açıklanması bekleniyor. Toplantıda alınan kararın ise saat 15.00'te açıklanması bekleniyor.

SPORUN DİBİ ÖZEL HABER | LEVENT ÜMİT EROL


 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER