Güven Yapı'dan dev projeler

Güven Yapı inşaat alanında günümüze kadar yapmış olduğu çalışmalarında en kaliteli inşaatı yapmayı ve zamanında teslim etmeyi hedeflemektedir.

Güven Yapı'dan dev projeler
Devam eden proje:

GÜVEN GOLD SARIYER:


Yeri: SARIYER - İSTANBUL

Katalog için buraya tıklayınız


Güven Yapı Açıklama:
11 Blok 68 daireden oluşmakta olan " GÜVEN GOLD" projemiz sizler için ihtişam,konforun sembolü bu mükemmel konutlarda, ideal hayata dair herşeyi bulabileceksiniz…. Geniş arazisinin yanında görkemli mimarisi, sosyal olanakları teknolojik alt yapısı ve güvenlik donanımı ile yaşam standartlarınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Eşsiz peyzaj mimarisini şık binalarla birleştiren şehir trafiğinden uzak huzurlu bir yaşam süreceksiniz. Ev kelimesini yuva sıcaklığına dönüştüren Güven Gold sitemiz Sarıyer Madende kurulacak bir şaheserdir. Son deprem yönetmeliğine göre yapılacak olan konutlarımızın en büyük özelliğinden biri yeşil alanların çok olmasıyla sunduğu doğal yaşam ortamlarıdır. Güven Gold Projesinde 68 Adet Daireler 200 m2 ile  220 m2 arası 3+1 ve 4+1 olarak yer almaktadır. Sosyal tesisi, spor kompleksi, yüzme havuzu,çocuk parkı, konut sahiplerinin tamamına tanımlanmış kapalı otoparkı proje kapsamında düşünülmüştür. Güven gold sitemiz sağlıktır çünkü şehrin kirli havasından uzak spor olanaklarından dilediğince yararlanılır. Güven Gold site de ulaşımda sıkıntı çekmeden 3 dakika ile 10 dakika arasında kendinizi şehir merkezinde bulabilirsiniz üstelik çocuklarınız okullarına saatlik değil dakikalık yürüme mesafesinde gidebilecekler. Kurduğumuz bu ideal sitede günün stresinden kurtulup nefes aldıgınızı hissedeceksiniz.

-----------------------------------------

Planlanan proje:

GÜVEN GARDEN SARIYER:

Yeri: SARIYER - İSTANBUL

Katalog için buraya tıklayınız


Güven Yapı Açıklama:
Sarıyer  Maden ‘de 3.projemiz olan  Güven Garden’ da şehrin gürültüsünden uzak yine rengarenk ve yepyeni bir yaşam sunuyoruz. Güven Garden  10 Blok ve 48 daire seçeneği, ile konutların içi kadar ortak kullanım mekanlarıda tamamen çevreci standartlara uygun malzemeler kullanılarak 3+1 , 4+1 site içerisinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz görkemli bir yapıda,keyfi ve konforu ayağınıza getiriyoruz.

-----------------------------------------

EG YAPI AŞ & GÜVEN YAPI AŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI: ERHAN KAZEL
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER