İşte Volkan Şen Fenerbahçe Gerçeği !

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu olan Volkan Şen'in Adana Demirspor'a imza atması halinde Sarı-Lacivertli ekibe 650 bin Euro ödeyeceği haberleri gündeme bomba gibi düştü.Volkan Şen-Fenerbahçe doğrusunu Sporun Dibi açıklıyor ...

İşte Volkan Şen Fenerbahçe Gerçeği !
Spor Toto 1. Lig ekiplerinde Adana Demirspor transferde hız kesmiyor eski Fenerbahçe'li oyuncu Volkan Şen'i gündemeine alan Mavi-Lacivertli takımda Şen'in imzasına engelin 650 bin Euro olduğu iddia edildi.

İddiada sözleşmesinde Fenerbahçe'den ayrılması durumunda 1 milyon Euro ödeyeceği belirtilen Volkan'ın bu miktarın 350 bin Euro'sunu karşıladığı, kalan kısım için Adana Demir'in pazarlıkları sürdürdüğü öne sürüldü.

Bu iddianın doğrusunu Sporun Dibi açıklıyor.

-Fenerbahçe ,Volkan Şen'e açtığı davada resmi site de yayınlanan sonuca göre Volkan Şen ,Sarı-Lacivertli ekipten sonra Anadolu takımlarından birine imza atarsa 400 bin Euro büyük takımlardan birine imza atarsa 1 Miyon Euro Fenerbahçe'ye fesih bedeli ödemek zorundaydı.

-Şen,Fenerbahçe'den sonra Trabzonspor'a imza attığı için Fenerbahçe'ye 400 bin Euro ödemek zorundaydı.

-Adana Demirspor'a imza atmamasının nedeni 650 bin Euro aslında 690 bin Euro ve Volkan Şen'in kendi şahsi borcu olduğu için başka bir kulübe imza atmasına engel oluşturuyor.

-Ancak gittiği kulüp kendi inisiyatifi ile bu borcu ödeyebilir.

-TFF Çözüm Kurulu'na göre Volkan Şen fesih bedelini ödemediği için bir kulüpte oynasa da oynamasa da bu bedeli şahsi olarak ödemek zorunda.


Sporun Dibi Özel
Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER