Levent Ümit Erol'dan Rıdvan Dilmen sözleri!

Futbol yorumculuğunu geçtiğimiz günlerde bırakan eski Fenerbahçeli futbolcu Rıdvan Dilmen'in Sarı Lacivertli kulübün yönetimine katılacağı iddia edilmişti.

Levent Ümit Erol'dan Rıdvan Dilmen sözleri!

NTV Spor'da futbol yorumculuğu yapan eski milli oyuncu ve teknik direktör Rıdvan Dilmen'in Fenerbahçe yönetim kurulunda yer alacağı iddia edilmişti.

Öte yandan 58 yaşındaki Dilmen'in 15 yıl boyunca aralıksız olarak NTV'de yorumcu olarak görev yaptığı %100 Futbol programı sayısız ödül kazandı ve Türk futbolunun referans programı olarak gösterildi.

Levent Ümit Erol, Rıdvan Dilmen'in Sarı Lacivertli kulüpte yer alacağı iddialarına sosyal medya hesabı Twitter'dan şu yanıtı verdi;

''Rıdvan Dilmen konusunda ; Altaylı'nın söylemleri doğru değil... Fenerbahçe yönetimine gireceği haberleri yalan. Rıdvan Dilmen, can dostu şöförü ağabeyimizin vefatına çok üzüldü, kendi sağlık sıkıntıları da var ve yoruldu, o yüzden kanalından ayrıldı...

Biraz saygı, insanlık adına!''

Fenerbahçe'de görevini bırakması gündeme gelen ve Başkan Ali Koç'un araya girmesiyle sportif direktörlüğe devam kararı alan Emre Belözoğlu'nun yerine Rıdvan Dilmen'in getirileceği iddia edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER