Levent Ümit Erol yine dobra dobra!

Sporundibi.com kurucusu Levent Ümit Erol, Kadıköy'de 2-2'lik skorla sonuçlanan Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Levent Ümit Erol yine dobra dobra!

Sitemizin kurucusu Levent Ümit Erol, bugün oynanan Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

"Taraftar, Oğuz Kağan'a çok iyi bir destek veriyor... Harika!"

"Taraftar, bu kulübün itici gücü olmaya devam edecektir, ben buna gönülden inanıyorum."

"Elif Elmaz ve Oğuz Kağan Güçtekin sürekli olarak hiç yorulmadan çalışıyor. Ve ben şuna inanıyorum; ikisi de uzun yıllar boyunca daima üst düzey performanslarıyla Fenerbahçe formasına hizmet edecek."

"Mete Kalkavan'a kimse boş yere küfür etmiyor! Kimse kusura bakmasın ama Mete Kalkavan bunu hak ediyor... Ülkenin en başarısız, en eyyamcı ve birinci dereceden Fenerbahçe düşmanı hakemine gösterilen tepki yersiz değil..."

"Ben bir Fenerbahçeliyim. Her şeye rağmen sonuna kadar Fenerbahçe diyorum. Hesabı sezon sonuna bırakmak gerekiyor dolayısıyla şu an için yapılacak tek şey bu takımın bizlerin olduğunu unutmamak..."

"Maça gelelim... Çok yazık oldu... Gerçekten bu denli kritik maçlarda gerçekleşen kayıplar hepimizi üzüyor. Zaten yıllardır bu tarz kırılma maçlarındaki kayıplarla şampiyonluklar gidiyor. Bu gece hakeme rağmen Fenerbahçe kazanmalıydı... Söyleyecek söz bulamıyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER